ОБ'ЄДНАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ГАЛУЗЕВИЙ РЕЗЕРВНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД РОЗВИТКУ ЕНЕРГЕТИКИ

На засіданні аукціонного комітету з продажу нафти сирої, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, яке відбулося 30 листопада 2015 року, прийнято рішення додатковий біржовий аукціон № 204Д з продажу нафти сирої та газового конденсату власного видобутку, запланований на 30.11.2015, по всіх лотах визнати таким, що не відбувся.

Експертна комісія Об’єднання енергетичних підприємств «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики»

1 Мохор Володимир Володимирович Голова експертної комісії ОЕП «ГРІФРЕ», доктор технічних наук, директор інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова

Ревізійна комісія Об’єднання енергетичних підприємств “Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики”

1 Головань Світлана Ярославівна заступник директора – начальник відділу бюджетного фінансування Департаменту бухгалтерського обліку та звітності
2 Янюк Ірина Леонідівна начальник відділу внутрішнього аудиту підприємств вугільної промисловості Департаменту внутрішнього аудиту підприємств ПЕК
3 Чайкіна Ірина Василівна заступникначальника Управління планування та тарифоутворення - начальник відділу тарифоутворення  ДП «НЕК «Укренерго»
4 Качановський В’ячеслав Валентинович Керівник департаменту казначейськихоперацій ПАТ «Київенерго»
5 Чайка Олександр Вікторович Начальник виробничо-технічного відділу ПАТ «Укргідроенерго»

СПИСОК Членів Правління Об’єднання енергетичних підприємств «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики»

1

Карп Галина Василівна

Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України, Голова правління

2

Угрюмова Софія Сергіївна

директор департаменту економіки та фінансів Міненерговугілля

3

Буславець Ольга Анатоліївна

директор департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля

4

Айсін Айдин Абдурашитович

віце-президент НАЕК Енергоатом
5 Муравйова Тетяна Матвіївна

заступник директора з фінансово- економічних питань ДП НЕК Укренерго

6 Волошина Олена Антонівна

директор з економіки ПАТ «Центренерго»

7 Левицький Микола Анатолійович

заступник генерального директора з

фінансів ПАТ «Укргідроенерго»

8

Немировський Андрій Юрійович

заступник директора ДПЗД «Укрінтеренерго»
9 Чулков Сергій  Юрійович

керівник виробничого департаменту ПАТ «Київенерго»

10 Хомик Павло Миколайович

начальник Управління науково-технічної політики НАК «Нафтогаз України»

11 Захарчук Олексій Миколайович

директор з регуляторних та правових питань Компанії ДТЕК

 

Буславець Ольга Анатоліївна

Перелік членів ОЕП «ГРІФРЕ» станом на 01.06.2016 рік

 

Назва підприємства
1

Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго»

(ДП «НЕК «Укренерго»)

2

Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності

(ДПЗД «Укрінтеренерго»)

3

ДП «НАЕК «Енергоатом»
4 ПАТ «Укргідроенерго»
5 ПАТ «Центренерго»
6 ПАТ «Донбасенерго»
7 ПАТ «Укртранснафта»
8 НАК «Нафтогаз України»
9 ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
10 ПАТ «ДТЕК Західенерго»
11 ТОВ «ДТЕК Східенерго»
12 ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго»
13 ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»
14 ПАТ «ДТЕК Дніпробленерго»
15 ПАТ «Київенерго»
16 АК «Харківобленерго»
17 ПАТ «Волиньобленерго»
18 ПАТ «Хмельницькобленерго»
19 ПАТ «Полтаваобленерго»
20 ВАТ «Тернопільобленерго»
21 ПАТ «Вінницяобленерго»
22 ВАТ «Запоріжжяобленерго»
23 ПАТ «Кіровоградобленерго»
24 ПАТ Енергетична компанія «Одесаобленерго»
25 ПАТ «Енергетична компанія «Херсонобленерго»
26 ПАТ «Сумиобленерго»
27 ПАТ «Черкасиобленерго»
28 ПАТ «Закарпаттяобленерго»
29 ПАТ «Миколаївобленерго»

30

ПАТ ЕК «Житомиробленерго»

31

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5»
32 ДП «ТЕЦ -2 «Есхар»
33 ДП «Лисичанська ТЕЦ»
34 ПАТ «Миколаївська ТЕЦ»
35 ПАТ «Одеська ТЕЦ»