Представники Міненерговугілля беруть участь у Міжнародній антикорупційній конференції "Запобігаємо. Боремося. Діємо", яка проходить сьогодні, 16 листопада, у приміщенні НСК "Олімпійський"

16 листопада 2015 року Київ приймає найбільш масштабний за часів незалежності України публічний захід у сфері запобігання та протидії корупції – Міжнародну антикорупційну конференцію «Запобігаємо. Боремось. Діємо».

 

Конференція має за мету:


• стати майданчиком для чесного та відкритого діалогу держави, бізнесу та громадянського суспільства;
• представити найкращий міжнародний досвід з тих країн, які мають практичні успіхи у запобіганні та подоланні корупції;
• зібрати разом в одній аудиторії усі сторони, залучені до антикорупційної реформи: детективів, прокурорів, суддів, журналістів, громадянських активістів, тощо;
• підтримати та мотивувати новостворені державні антикорупційні інституції, надавши їм необхідну місцеву та міжнародну підтримку задля ефективного виконання їх функцій та досягнення результату.

Захід зібрав близько 20 іноземних спікерів високого рівня з понад 10 країн світу. Серед спікерів діючі або колишні міністри, голови антикорупційних органів, прокурори тощо.

Конференція свідчить про те, що Україна готова до реальних дій, які принесуть очікувані результати – видимі, відчутні і - як для українців, так і для всіх зарубіжних інвесторів, які ведуть бізнес в Україні.

Конференція проходить у НСК «Олімпійський» та транслюється онлайн на сайті CONFERENCE.REFORMS.IN.UA.


Друк   E-mail