В. Демчишин: Відновлення лінії "Каховка - Титан" вирішить питання надійності електропостачання Херсонської області

Сьогодні, 30 листопада, Міністр Володимир Демчишин провів брифінг, під час якого розповів про ризики енергопостачання Херсонської області. Він поінформував, в п’ятницю було відключення протягом двох годин на частині території області, сьогодні знов перебої в електропостачанні деяких населених пунктів, тому під час розмови з губернатором Херсонської області висловлено занепокоєння з приводу забезпечення електроенергією Херсонщини. Міністр наголосив, що з урахуванням зниження температури важливо не допустити виникнення надзвичайної ситуації та забезпечити електропостачання області за стандартним режимом.

«Враховуючи похолодання та нестабільність роботи енергосистеми в Херсонській області було б правильно відновити електропостачання по лінії «Каховка – Титан» і вирішити частину проблемних питань», - наголосив він. Також повідомив, що неодноразово звертався до кримсько-татарських активістів з проханням дозволити включення лінії «Каховка – Титан», яка була б достатньою, щоб забезпечити базове електропостачання Херсонської області.

В.Демчишин наголосив: «Відновлюючи електропостачання по лінії Каховка –Титан, ми певною мірою включаємо Крим. Частина електроенергії йде на забезпечення Херсонської області, а частина – на непідконтрольні території. Проте це, за його словами, не вирішить проблему забезпечення електроенергією півострова, адже це приблизно 20% від потреб. «Йдеться про включення тільки однієї лінії, що не порушує вимог активістів і можливості продовжувати свою акцію», - додав В.Демчишин.

«Ми не плануємо включати лінії без узгодження з активістами кримськотатарського народу, але переконуємо їх в необхідності відновлення лінії, адже вона забезпечує стабільне постачання Херсонщини", - наголосив Міністр.


Друк   E-mail