Міністерство енергетики та вугільної промисловості нагадало постачальникам природного газу про обов'язковість суворого дотримання вимог щодо соціальної норми газу для населення

11 грудня 2015 року Міненерговугілля звернулося до постачальників природного газу із листом, в якому нагадало про їхній обов’язок суворо дотримуватися вимог щодо пільгової ціни на природний газ, який використовується населенням для індивідуального опалення або комплексно (індивідуальне опалення, приготування їжі та/або підігрів води).

Необхідність такого звернення викликана зростанням кількості скарг від громадян з усієї України про недотримання постачальниками природного газу обов’язку здійснювати постачання природного газу за ціною 3,6 грн./1м3 на обсяг до 1200 м3 в період з 1 жовтня 2015 р. по 31 березня 2016 р. (включно), встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2015 р. № 758.

У своєму зверненні Міненерговугілля також наголосило про необхідність учасникам ринку природного газу проводити роз’яснювальну роботу із населенням та інформувати про умови отримання населенням пільгової ціни на природний газ в поточному опалювальному сезоні, а також інших положень постанови № 758 від 01.10.2015 року.


Друк   E-mail