Володимир Демчишин взяв участь у церемонії вшанування пам'яті загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Церемонія відбулась за участю Президента України Петра Порошенка. Глава держави поклав квіти до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля».
Учасники церемонії вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання. Був виконаний національний гімн України.
Разом із Президентом у церемонії вшанування пам'яті героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильський АЕС взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, Віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко, представники Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента, народні депутати, представники духовенства та громадськості.

Довідково:

14 грудня є в Україні днем пам'яті, який відзначається щороку в день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

День встановлено в Україні «...з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України...» згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 р. № 945/2006.


Друк   E-mail