Привітання Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина з Новим роком та Різдвом Христовим

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

На ці свята до України нарешті завітав мороз, і я найперше хочу запевнити Вас, що це означає лише святковий настрій. Тепло та світло в домівках – наша відповідальність. Енергетики давно готові до будь-яких температур, на складах електростанцій достатньо вугілля а в сховищах — газу.
То ж нехай свята для Вас будуть по-справжньому родинно теплими. Дозвольте також напередодні свят побажати Вам позитиву і сподівань на краще. Бо важка праця кожного з нас уже сьогодні робить країну кращою.
Це рік, в який ми почали будувати ринкові відносини в енергетиці за європейськими правилами. І рік, коли ми не залежимо ані від Росії, ані від олігархів у постачанні енергії. І це лише початок.
Ми входимо в Новий 2016 рік з переконанням, що все буде добре. Потрібно буде працювати над тим, щоб країна стала ще більш незалежною, але ми зможемо цього добитися.
Тому хай Різдво Христове, Новий рік стануть для всіх нас можливістю перепочити і підготуватися. До нових звершень та упевненого руху до справедливого суспільства і заможної країни.
Де кожному буде добре і затишно.
Зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, достатку. Нехай свято наповнює наші серця добром, любов'ю і вірою!


Друк   E-mail