Ефективне управління вугільними підприємствами є запорукою беззбиткової роботи та вчасної виплати зарплати

Міністерство енергетики та вугільної промисловості оприлюднило оновлений перелік керівників підприємств та організацій, які належать до сфери управління Міненерговугілля, зокрема, вугледобувних підприємств.
Наприкінці 2015 року нових очільників отримали ДП «Селидіввугілля», ДП «Львіввугілля», ДП «Шахта «Надія» та інші підприємства галузі.

Зміна керівництва вугледобувних компаній є продовженням політики оптимізації роботи гірничих підприємств та залучення ефективного менеджменту, яку проводить Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.
Профільне Міністерство очікує від призначених керівників, як тих, які виконують обов’язки тимчасово, так і тих, що пройшли відповідні конкурсні процедури, ефективного виконання завдань щодо оптимізації виробничих процесів, забезпечення виконання планових показників, особливо щодо якості вугільної продукції, вчасну виплату зарплатні працівникам, а також своєчасну сплату податків та не накопичення інших боргів на підприємствах. Важливим завданням, яке стоїть перед керівництвом вугільних підприємств є налагодження результативної взаємодії з місцевими органами влади з метою вирішення соціальних питань.
Міністерство енергетики та вугільної промисловості нагадує, що другий рік поспіль не фінансуються з прямих дотацій кошти на покриття боргів перед працівниками державних шахт. Потужним інструментом стабілізації роботи державних вугільних підприємств є їхні внутрішні резерви. Зокрема, зменшення фінансового навантаження від неефективних процесів, що уже демонструють окремі вугільні шахти, їх колективи та керівники.
У Держбюджеті на 2016 рік закладено можливість використати 500 млн. грн. на погашення боргів із зарплати працівникам вугледобувних підприємств. Це означає, що забезпечення своєчасної виплати зарплати та інших виплат має стати результатом беззбиткової роботи кожного видобувного підприємства.


Друк   E-mail