З 23 по 25 вересня 2014 року відбудеться ХІІ Міжнародний форум "Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

У Відповідності до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з 23 по 25 вересня 2014 року відбудеться ХІІ Міжнародний форум «Паливно - енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».Формат Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» представлена національними компаніями паливно - енергетичного комплексу України, які працюють в сегментах видобутку енергоресурсів, генерації, розподілу та збуту енергії. На їх стендах будуть продемонстровані інвестиційні проекти будівництва, модернізації та реконструкції енергетичних об'єктів.

 

  • ХІІ Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості-2014» презентує світові та вітчизняні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, автоматизовані системи управління енергоресурсами, енергозберігаючі технології та розробки для технічного забезпечення і оновлення об'єктів ПЕК та енергетичних господарств виробничої сфери.

 

  • Ділова програма охоплюватиме найважливіші питання розвитку та функціонування енергетики. Тематика науково-технічних заходів зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки України, оптимізації видобутку природних енергетичних ресурсів, пошуку шляхів диверсифікації джерел енергопостачання, ефективної системи управління ПЕК та залучення інвестицій.Міністерство енергетики та вугільної промисловості України запрошує взяти участь ХІІ Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та ХІІ Міжнародній виставці «Енергетика в промисловості-2014». Зважаючи на негативний вплив внутрішніх та зовнішніх чинників саме ці заходи стануть ефективним майданчиком для діалогу та консолідації зусиль влади, бізнесу, експертів, науковців, усієї енергетичної спільноти задля реалізації політики захисту національних інтересів у сфері енергетики, оновлення й модернізації енергосистеми України, найшвидшої інтеграції вітчизняної енергетики до європейського простору.

За довідками щодо участі звертатися:
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України:
тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova @mev.energy.gov.ua

ТОВ “Міжнародний виставковий центр”
02660, Київ, Броварський проспект, 15
Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Друк   E-mail