Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимр Демчишин ухвалив рішення про проведення позапланових внутрішніх аудитів компаній "Центренерго" та "Укрінтеренерго" щодо дослідження питань, порушених у ЗМІ

Мета перевірок: з’ясування законності укладених контрактів на імпорт вугілля, відповідність декларованих об'ємів фактично поставленим, наявність сертифікатів якості та походження вугілля та визначення якісних показників вугілля, яке фізично знаходиться на складах, а також з’ясування цінових параметрів поставок.

Результати аудиту дадуть можливість Міністру В.Демчишину доповісти громадськості щодо резонансних питань імпорту вугілля на підприємства державної генерації аргументовано, базуючись на відповідних документах.

У разі виявлення порушень законодавства матеріали будуть передані до правоохоронних органів для надання відповідної оцінки.

Одночасно Володимир Демчишин звернувся до керівництва ДФС та СБУ з проханням також відреагувати на резонансну інформацію щодо поставок імпортного вугілля на підприємства державної генерації.


Друк   E-mail