Володимир Демчишин закликав депутатів до найскорішого прийняття проекту Закону про регулятор та вторинного законодавства до Закону про ринок природного газу

Міністр Володимир Демчишин під час Години запитань до Уряду відповів на запитання народних депутатів щодо проблем з розрахунками за енергоносії.

Зокрема, зазначив: «Насправді потрібно проголосувати за законопроект № 3235, який уже 2 рази вносили на розгляд Верховної Ради України і намагалися його прийняти, в якому передбачено врегулювання дуже багатьох спірних питань чи розбіжностей між Законом про ринок природного газу та існуючим законодавством. На жаль, підтримки в залі для цього законопроекту не було».

Міністр пояснив, що є дійсно різні протиріччя між старим законодавством і новим Законом, які потрібно максимально швидко врегулювати. «Тому я щиро надіюся, що депутати будуть з повною відповідальністю ставитися до тих ініціатив, які вносяться, обговорюються на професійному рівні на круглих столах та інших заходах. Є чітке розуміння, як із цих речей виходити. Але без політичної підтримки, без законів, які потрібні для цього сегменту, для ринку, нічого реалізовуватись не буде», - зазначив він.

В. Демчишин наголосив на важливості прийняття Закону про регулятор: «Додатково питання по регулятору, який міг би у таких питаннях займати активну позицію, і він її займає насправді, але в нього немає повноважень. Тому Закон про регулятор потрібен в першу чергу і закон 3235 однозначно».

Міністр звернувся до народних обранців: «Прошу вашої підтримки, і всі ці технічні речі буде врегульовано максимально швидко».


Друк   E-mail