Триває робота щодо надання експертної підтримки з боку Данського енергетичного агентства

Друге засідання Наглядової ради Проекту технічної допомоги Українсько-данського енергетичного центру проведено сьогодні, 23 лютого.
Робота зазначеного Проекту спрямована на надання експертної підтримки з боку Данського енергетичного агентства у формуванні вагомих рекомендацій для поліпшення енергетичної політики щодо моделювання та прогнозування енергетичного балансу, запровадження методології індикаторів енергоефективності в промисловості, поліпшення ведення реєстрів викидів парникових газів та застосування відновлювальних джерел енергії в енергетичному міксі та теплопостачанні.

Заступник Міністра Ігор Діденко, вітаючи данських колег, наголосив про важливість діяльності Українсько-данського енергетичного центру, гарний прогрес у виконанні цілей зазначеного Проекту. «Я думаю, що вистачить доброї волі для того, щоб усі напрацювання в рамках проекту були ефективними для нашої країни», - зазначив І.Діденко.

Від Міненерговугілля виступили на засіданні радники Міністра Сергій Поровський та Вадим Вірченко.

На засіданні йшлося про розроблення методологій для різних ланок енергетичного сектору. Данська сторона бере на себе зобов’язання щодо проведення консультацій, яким чином ці методології будуть впроваджуватися в життя. Зокрема, данські фахівці проведуть аналіз та визначать, які існують ризики, і нададуть рекомендації, якими нормативно-правовими актами повинні бути затверджені відповідні зміни.

Представник Держенергоефективності Максим Поліщук відзначив, що всі компоненти, зазначені в Проекті технічної допомоги, є пріоритетними для нашої країни. Також висловив сподівання, що розроблені данськими фахівцями проекти методологій будуть обговорені із зацікавленими сторонами, затверджені та впроваджені.

Свої пропозиції надала Державна служба статистики. Зокрема, підкреслено, що проект сприятиме використанню статистичних даних, покращенню співпраці та координації дій різних органів влади.


Друк   E-mail