Закон про ринок електричної енергії України наступного тижня буде розглянуто на засіданні Уряду для внесення до Парламенту для розгляду (ІНФОГРАФІКА)

Таке рішення прийнято за результатами наради з питань запровадження нової моделі ринку електричної енергії, що відбулася 25 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Міністр Володимир Демчишин представив результати роботи Міністерства щодо відпрацювання пропозицій світових фінансових структур. Він зазначив про особливості та переваги нової моделі ринку електроенергії, серед яких відкритість та збалансованість інтересів учасників ринку. «Перевагами також є підвищення економічної ефективності, конкуренція на ринку і впровадження правил і процедур, які відповідають Третьому енергопакету», - наголосив В. Демчишин.

Детальна презентація законопроекту, розробленого Міністерством, доступна тут
http://energyreform.uacrisis.org/electricity

Підтримали проект Закону також представники міжнародних донорів в Україні, що були присутні на зустрічі.

Участь у нараді взяли заступник Міністра Олександр Светелік, директор Департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля Ольга Буславець, представники Світового Банку, ЄБРР, Європейської Комісії, Секретаріату Енергетичного Співтовариства та USAID, підприємств електроенергетичної галузі, громадських організацій та експерти з питань енергетики.


Друк   E-mail