В. Демчишин: Саме прозорі правила - рецепт подолання корупції та залучення іноземних інвестицій до України

Сьогодні, 1 березня 2016 року Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин взяв участь у відкритті 7-ї щорічної конференції Інституту Адама Сміта «Український енергетичний форум». Відкриття заходу відбулось за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

Міністр Володимир Демчишин виступив під час сесії 1 «Урядова політика, її результати й уроки зимового сезону 2015-16 рр.» та представив презентацію.

http://www.slideshare.net/UAEnergyMinistry/ukr-58898982

«Результати 2015 року довели нашу рішучість на шляху реформ, де ми створюємо прозорі та зрозумілі правила гри на ринку. Саме прозорі правила - рецепт подолання корупції та залучення іноземних інвестицій до України»,- наголосив В.Демчишин.

Цього дня учасники обговорюватимуть питання про місце й роль України у сфері регіональної та глобальної енергетичної геополітики, реформу й модернізацію українських енергетичних ринків та інфраструктури. Також буде проведена панельна дискусія «Вимоги для створення прозорого і конкурентного українського ринку газу та комерційні можливості, які його супроводжуватимуть».

Серед учасників заходу - Віце-президент Європейської Комісії з питань енергетичного союзу - Марош Шефчович, Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач, народні депутати, керівники провідних міжнародних та українських енергетичних компаній.

Від Міненерговугілля участь у заході беруть Директор Департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції Михайло Бно-Айріян, директор ДП «Енергоринок» Юрій Гнатюк, радники Міністра.

Форум проходить з 1 по 3 березня у готелі «Хілтон».


Друк   E-mail