Володимир Демчишин провів першу в історії Міненерговугілля зустріч з ключовими донорами

На зустрічі Міненерговугілля презентувало для донорської спільноти 39 ключових проектів.

Проекти розроблені командою Міністерства за різними напрямами: промоції реформ, пілотні проекти в галузях, розбудова інституту енергетичного омбудсмена, посилення фізичної безпеки енергетичних об'єктів та створення центру реагування на кіберзагрози тощо.

Володимир Демчишин, виступаючи на зустрічі, наголосив, що Міністерство відкрите до співпраці з міжнародними партнерами та готове збільшувати зусилля, необхідні для впорвадження ринкових реформ в державі.

Щодо проектів доповіли директор Департаменту стратегічного планування та європейської інтеграції М. Бно-Айріян, директор Департаменту ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу С. Єрмак, директор Департаменту економіки і фінансів Олена Дьяченко, директор Департаменту вугледобувного та торфодобувного комплексу Олександр Крук та радник Міністра з питань комунікацій Роман Вибрановський.

Донорську спільноту на зустрічі представили делеговані учасники від посольств Австрії, Великої Британії, Данії, Австралії, Канади, Китаю, Туреччини, Норвегії, Молдови, Ізраїлю, Литви, Німеччини, США, Францї, Чехії, Швеції, представники європейських та американських фінансових установ.

Нова ініціатива Міністерства знайшла підтримку та схвалення у донорів. За підсумками зустрічі домовилися найближчим часом обговорити кожен конкретний проект.


Друк   E-mail