Міненерговугілля вживає заходів для врегулювання проблеми накопичених відвалів породи Червоноградської збагачувальної фабрики

Про це заявив Міністр Володимир Демчишин під час «Години запитань до Уряду» на засіданні Верховної Ради України 18 березня.

Міністр зауважив, що це підприємство є одним із ключових для Львівсько-Волинського басейну, оскільки, на жаль, крім нього, більш ніхто не переробляє, не збагачує вугілля в цьому регіоні. «Відвалів накопичено більше 10 млн протягом останніх понад 20 років. Це реальна проблема», - погодився Міністр. Водночас наголосив, що підприємство приватне, 63% акцій цього підприємства належать приватному власникові, який не вживав жодних заходів, щоб виплачувати заборгованість із заробітної плати, підтримувати обладнання в адекватному стані та боротися із технологічними проблемами та їх шкідливим впливом на довкілля.

В.Демчишин зауважив, що підприємство перебуває у стані банкрутства. «Міністерство докладає максимальні зусилля, для того щоб цю проблему врегулювати, як і багато інших у вугільній промисловості», - повідомив В. Демчишин та запевнив народних депутатів, що питання під контролем, і протягом наступних двох тижнів воно буде вирішено.

Додатково про роботу Червоноградської збагачувальної фабрики за посиланням
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article;jsessionid=D8448D0D4EDB20ED337500662552895A.app1?art_id=245093549&cat_id=35109


Друк   E-mail