Національний секретаріат Ініціативи прозорості у видобувних галузях (ЕІТІ) в Україні шукає компанію-консультанта для підготовки Звіту ІПВГ за 2014 рік

Національний секретаріат Ініціативи прозорості у видобувних галузях (ЕІТІ) в Україні шукає компанію-консультанта для підготовки Звіту ІПВГ за 2014 рік

Міненерговугілля за підтримки Світового банку оголошує конкурс на незалежного адміністратора для підготовки Звіту Ініціативи прозорості у видобувних галузях за 2014 рік.

До участі у конкурсі запрошуються компанії, які мають фаховий досвід та сертифікати незалежних організацій у сфері бухобліку, аудиту та фінанасового аналізу, а також штат кваліфікованих працівників з досвідом роботи у гірничодобувному секторах, а також сфері видобутку нафти та газу.

Обрана компанія надаватиме консультаційні послуги та виконуватиме завдання, які включають:
- Проведення попереднього дослідження нафтогазового та гірничодобувного секторів для інформування БГЗО щодо охоплення Звіту ІПВГ за 2014 рік.
- Підготовку Початкового звіту.
- Надання консультаційних послуги державним установам та компаніям щодо заповнення необхідних форм розкриття інформації.
- Збір даних та підготовка Звіту зі звірки.
- Підготовка Звіту ІПВГ за 2014 рік відповідно до Стандарту ІПВГ.

Оплата послуг компанії провадиться за рахунок частини Гранту для платежів за консультаційні послуги у рамках Проекту підтримки процесу забезпечення реалізації Ініціативи прозорості видобувних галузей, Грант № TF0A1759.

Для участі у конкурсі ознайомтеся із детальним переліком вимог до кандидатів та переліком основних завдань проекту за посиланням.

Для участі у відборі звертайтеся:

Міністерство енергетики та вугільної промисловості
Київ, Україна
Вул. Б.Хмельницького, 4, к. 355
Phone: +380442063695
Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
До уваги Вікторії Базь
У темі листа обов’язково вказуйте «Незалежний адміністратор для підготовки Звіту ІПВГ України за 2014 рік».


Друк   E-mail