Створено спеціальну комісію для розслідування нещасного випадку на ДП "Шахтоуправліня "Південнодонбаське № 1"

12.04.2016 на вугільних підприємствах відбулося 2 нещасних випадки.

На ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» о 06 год. 04 хв. під час ведення робіт з перекріплення конвеєрного ухилу блока № 6 (ПК 41+8м) сталося обвалення порід покрівлі. Обваленням було захоплено та травмовано двох гірників.

Гірників було вилучено з під завалів робітниками ДВГРС. Одного з шахтарів, врятувати, на жаль, не вдалося через травми, які не сумісні із життям.

Інший з гірників травмований, його доставили до Курахівської міської лікарні, наразі йому надається медична допомога. За повідомленнями лікарів стан потерпілого задовільний.

Для проведення розслідування нещасного випадку створена комісія, яка має зясувати обставини та причини настання нещасного випадку. У подальшому комісія має розробити заходи для запобігання подібних випадків у подальшому

На ВП «Шахта «Північна» ДП «Дзержинськвугілля» о 00 год. 35 хв. при пересуванні по лаві №95, у районі уступів № 9 - № 8 був захоплений обваленням порід покрівлі пласта заступник начальника виїмкової дільниці.

Негайно викликано працівників Державної воєнізованої гірничо-рятувальної служби вугільної промисловості України для проведення рятувальних робіт по пошуку та вилученню потерпілого з під завалу.

На разі аварійно-рятувальні роботи тривають.


Друк   E-mail