Україна та Данія обговорили провідні напрямки співпраці у сфері енергетики

Міністр Ігор Насалик взяв участь у зустрічах Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Президента України Петра Порошенка з урядовою делегацією Данії. Зустрічі організовано в рамках першого офіційного візиту Прем’єр-міністра Данії Ларса Люкке Расмуссена в Україну.

Президент України, зокрема, відзначив діяльність Українсько-данського енергетичного центру як успішного проекту технічної допомоги Данії, діяльність якого сприятиме покращенню енергетичної політики в України.

За підсумками зустрічей окреслено напрямки співпраці у сфері енергетики, сільського господарства та європейської інтеграції. Крім того, зазначено, що Україна та Данія мають значний потенціал до розвитку двосторонніх стосунків.

Ларс Расмуссен запевнив, що Данія продовжить підтримку України, зокрема у її євроінтеграційних прагненнях та проведенні реформ, та запевнив, що Україна лишатиметься одним з головних зовнішньополітичних пріоритетів Уряду Данії. Він також зазначив, що інтерес до розвитку бізнес-відносин із Україною зростає.

Більш детально про зустрічі:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248972551&cat_id=244276429

http://www.president.gov.ua/news/daniya-prodovzhit-nadavati-ukrayini-pidtrimku-na-shlyahu-yiy-36997

Довідково:

Посольством Королівства Данії в Україні за підтримки Української ліги промисловців та підприємців сьогодні, 19 квітня, організовано Українсько-данський бізнес-форум, присвячений питанням співпраці між українським та данським бізнесом в секторах енергетики, сільського господарства та харчової промисловості. Данія представлена на Форумі Конфедерацією данських промисловців, Радою з питань теплопостачання, Аграрною Радою Данії, компаніями-лідерами, а також фінансовими інституціями.

Нагадаємо, 22 грудня 2014 року підписано Угоду між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством закордонних справ Королівства Данія про співробітництво у сфері розвитку та діяльності Українсько-данського енергетичного центру.

Відкриття Українсько-данського енергетичного центру відбулося 29 квітня 2015 року.


Друк   E-mail