Відбулася нарада щодо врегулювання питання погашення заборгованості, а також поточних розрахунків за електроенергію на ОРЕ

Сьогодні представники Міненерговугілля взяли участь у нараді щодо врегулювання питання погашення заборгованості, а також поточних розрахунків за електроенергію на Оптовому ринку електричної енергії України (ОРЕ).

Під час наради проведено презентацію концепції проекту Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України", розробленої робочою групою щодо врегулювання питання погашення заборгованості за електричну енергію, яка утворилася на Оптовому ринку електричної енергії України

Концепцію проекту Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України" скачати тут.

Презентація концепції проекту Закону України "Про стабілізацію розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України"

НКРЕКП звернулася з пропозицією до всіх зацікавлених міністерств та відомств, а також виробників електричної енергії та енергопостачальних компаній надати конкретні пропозиції та зауваження до даної концепції, з урахуванням необхідності внесення змін до інших нормативно-правових документів, що забезпечать реалізацію цього законопроекту, у тому числі пропозицій до Податкового та Бюджетного кодексів.

При цьому, Комісія просить звернути особливу увагу на статтю 5 "Перехідні та прикінцеві положення" законопроекту в частині посилення відповідальності учасників ринку (споживачів) щодо розрахунків за електричну енергію.

Пропозиції необхідно надсилати до 13.05.2016 на адресу ДП "Енергоринок", яке визначене відповідальним за розроблення цього законопроекту.

У нараді також взяли участь представники Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ДП "Енергоринок", НЕК "Укренерго", виробників електричної енергії, енергопостачальних компаній, громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Більш детально за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?news=5083


Друк   E-mail