Підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу

Меморандум підписав Міністр Ігор Насалик у рамках поїздки до Івано-Франківської області під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Мета співпраці в рамках Меморандуму – нарощування видобування вітчизняних енергоносіїв та забезпечення можливо широкої диверсифікації шляхів і джерел постачання первинних енергоресурсів, зокрема нафти і природного газу. Реалізувати зазначену мету заплановано шляхом впровадження в нафтогазовій галузі передових технологій та обладнання, розробленого науковцями університету.

Також одним із напрямків спільної роботи є лібералізація ринку газу та залучення іноземних інвестицій до модернізації ГТС.

Крім того, в Меморандумі йдеться про забезпечення нафтогазової галузі фахівцями шляхом підготовки та перепідготовки, сертифікації спеціалістів, а також розвиток навчальної та науково-дослідної бази університету. Міністерство, згідно з Меморандумом, сприятиме укладанню договорів між підприємствами галузі та університетом про підготовку спеціалістів, їх працевлаштування, проведення практики тощо.

У рамках Меморандуму заплановано проведення круглих столів, нарад, експертних зустрічей та інших заходів.

Ігор Насалик запросив делегацію університету до Міненерговугілля для участі в розробці Концепції розвитку нафтогазової галузі України, а також запропонував утворити спільну робочу групу для реалізації запропонованих ідей.


Друк   E-mail