Ігор Насалик підписав Меморандум про співпрацю з Івано-Франківським університетом нафти і газу

Міністр енергетики та вугільної промисловості України ініціював початок співпраці з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

З метою нарощування видобутку вітчизняних енергоносіїв, а також щоб максимально диверсифікувати шляхи і джерела постачання первинних енергоресурсів, таких як нафта і газ, Міністр енергетики Ігор Насалик залучився підтримкою науковців і підписав Меморандум із Національним технічним університетом Івано-Франківська.

Документ передбачає, що зазначені цілі будуть досягнені шляхом впровадження в нафтову галузь передових технологій, високоефективного обладнання, розроблених науково-дослідними підрозділами університету.

В рамках підписаної угоди планується реорганізувати управління нафтогазовою промисловістю відповідно до Третього Енергетичного пакету Європейського Союзу. Серед пріоритетів співпраці також лібералізація ринку газу, забезпечення нафтогазової галузі висококваліфікованими фахівцями, розвиток навчальної та науково-дослідної бази університету.

—Ми будемо сприяти впровадженню передових технологій, методик та високоефективного обладнання, розробленого Івано-Франківським університетом, на підприємствах, — зауважив Міністр енергетики та вугілної промисловості Ігор Насалик. — Я переконаний — співпраця з науковцями дасть можливість отримати довготривалий ефект, спрямований на диверсифікацію шляхів і джерел постачання нафти і газу, зміцнить газову безпеку держави.

Підписання Меморандуму відбулося під час робочої поїздки Міністра до Івано-Франківської області. У ході цього візиту Ігор Насалик також ознайомився з роботою шахти «Червоноградська ДП «Львіввугілля», Бурштинської ТЕС, Калуської ТЕЦ.


Друк   E-mail