Міненерговугілля України підготовлено законопроект про можливість введення надзвичайного стану на енергетичному ринку

new5Завтра, 3 липня 2014 року, Верховна Рада України розгляне законопроект про можливість введення надзвичайного стану на енергетичному ринку, який внесено до порядку денного засідання. Інший законопроект, який заплановано до розгляду, стосується реформування НАК «Нафтогаз України» та української ГТС.
На засіданні Уряду 2 липня 2014 року Прем'єр-міністр України висловив сподівання, що законопроект про можливість введення надзвичайного стану на енергетичному ринку буде проголосовано.


«Друге питання стосується газотранспортної системи. Допуск до модернізації і експлуатації української газотранспортної системи для країн-членів ЄС і США – також це вкрай необхідний закон, який завтра повинен бути прийнятий.
НАК "Нафтогаз" разом із Міненерговугілля отримали доручення готувати енергетичну конференцію в Україні, щоб Україна продемонструвала Євросоюзу і навпаки, яку нову спільну модель енергетичного ринку разом з країнами-членами ЄС, які ратифікували і виконують третій енергетичний пакет, ми будемо разом будувати», - зазначив Арсеній Яценюк.


Друк   E-mail