У Міненерговугілля домовилися про антикорупційний моніторинг на підприємствах паливно-енергетичного комплексу Запорізької області

Ефективній взаємодії всіх гілок влади та правоохоронних органів у питаннях виявлення та боротьби з корупцією на підприємствах паливно-енергетичного комплексу було присвячене засідання круглого столу, яке відбулося 19 травня у Запорізькій облдержадміністрації.

У заході взяли участь голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Роман Гекалюк, директор центру із запобігання і протидії корупції ДП НАЕК «Енергоатом» Олег Поліщук, голова Антикорупційної комісії при Запорізькій ОДА Дмитро Марченко та інші її представники.

Учасники круглого столу приділили увагу головним об’єктам енергетичної сфери Запорізької області: ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом», Філії Дніпродзержинська ГЕС ПАТ «Укргідроенерго», Запорізьким магістральним електричним мережам Дніпровської електроенергетичної системи ДП «НЕК «Укренерго», ВАТ «Запоріжжяобленерго» та ПАТ «Запоріжгаз».

На думку експертів, ці підприємства паливно-енергетичного комплексу регіону потребують моніторингу в напрямку боротьби з монополістами. Результати моніторингу, який проведе Антикорупційна комісія при ОДА, будуть опубліковані в ЗМІ, а про всі виявлені факти порушеннь повідомлять до правоохоронних органів.

Підсумком круглого столу стало досягнення порозуміння та домовленостей про взаємодію сторін в майбутньому. Також представники Запорізької ОДА, ДП НАЕК «Енергоатом» та Міненерговугілля України обговорили і ухвалили рішення про підписання спільного Меморандуму про співпрацю у питаннях виявлення та боротьби з корупцією.


Друк   E-mail