Заступник Міністра Олександр Светелік разом із Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом відвідав Дністровську ГАЕС

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік у складі делегації на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом відвідав м. Новодністровськ Чернівецької області, де триває будівництво Дністровської ГАЕС.

10 червня Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив автоматичний послідовний пуск трьох гідроагрегатів Дністровської ГАЕС для включення їх у Об'єднану енергосистему України. Послідовний пуск з головного щита управління гідроагрегатів з набором навантаження 972 МВт був здійснений вперше за історію роботи станції.

Учасники поїздки разом із головою Уряду оглянули верхню водойму ГАЕС, машинну залу станції, ознайомилися зі станом будівництва шахти гідроагрегату №4 та роботою комплексного розподільчого елегазового пристрою.

Прем'єр-міністр також поспілкувався із колективом станції. «Розвиток гідроенергетики потрібно не зупиняти, а пришвидшувати», – заявив Володимир Гройсман, звертаючись до працівників Дністровської ГАЕС. Він також зазначив, що галузь гідроенергетики має отримати чіткий план підтримки на найближчі 10 років, що забезпечить стратегічне планування її розвитку.

Нагадаємо, 7 червня на засіданні Національної ради реформ Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик презентував проект «Енергоефективність: паливно-енергетичний комплекс».

Для якнайшвидшого впровадження заходів з енергоефективності на рівні держави Ігор Насалик запропонував членам Національної ради реформ підтримати низку цільових проектів Міненерговугілля. Зокрема, проекти будівництва гідроагрегату №4 на Дністровській ГАЕС протягом 2017-2020 років.


Друк   E-mail