Міністр Ігор Насалик взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Конституції України

Ігор Насалик взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятника гетьману Пилипу Орлику - автору першої української Конституції - спільно з Президентом України Петром Порошенком, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, київським міським головою Віталієм Кличком та іншими урядовцями.

Також Ігор Насалик взяв участь в урочистому засіданні Парлпменту з нагоди 20-річчя Конституції України, на якому були присутні Президент України Петро Порошенко, президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, члени Кабінету Міністрів України, Голови Верховної Ради України попередніх скликань, народні депутати першого-другого та нинішнього скликань, колишні прем'єр-міністри, керівники судової гілки, предстоятелі церков і релігійних об'єднань України, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій, засобів масової інформації.

Перед учасниками урочистого засідання виступив Президент України Петро Порошенко.

На інформаційних табло у сесійному залі було продемонстровано історичні кадри голосування за Конституцію двадцять років тому, які оплесками привітали учасники засідання.

Ігор Насалик спільно з іншими учасниками також взяв участь в урочистій церемонії спецпогашення конверта з оригінальною маркою «28 червня - День Конституції України».


Друк   E-mail