Міністр Юрій Продан зустрівся з Міністром з міжнародної торгівлі Канади Едом Фастом

Сьогодні, 10 липня, під час зустрічі Міністри обговорили питання щодо українсько-канадського співробітництва у нафтогазовій галузі та у сфері ядерної енергетики і атомної промисловості.
Зокрема, йшлося про реалізацію проектів по будівництву установок гідроочистки дизпалива та ізомеризації легкого бензину на Шебелинському ГПЗ. Реалізація відповідних проектів дозволить забезпечити стале виробництво автомобільних бензинів та дизельного пального з якісними характеристиками, що відповідають вимогам європейських стандартів ЄВРО-4.


Під час розмови було порушено питання оновлення парку бурового обладнання ПАТ «Укргазвидобування». Також, обговорено продовження реалізації інвестиційного проекту розробки родовищ Чорноморського та Азовського шельфу, яке здійснювалось спільно ДАТ «Чорноморнафтогаз» з канадською компанією «Shelton Canada Corp.»

Крім того, Міністри обговорили перспективи поновлення співробітництва між «НАЕК «Енергоатом» та компанією Атомік Енерджі Канада Лімітед у сфері виробництва ядерного палива та цирконієвого виробництва.

 


Друк   E-mail