Розпочалась підготовка до XV Міжнародного форуму "Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє"

16 серпня відбулось засідання Організаційного комітету з проведення XV Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». У засіданні взяла участь виконавчий директор ОЕП «ГРІФРЕ» Леся Чиборак.

Цьогорічний Форум, який проводить Міністерство енергетики та вугільноі промисловості України вже протягом 15 років, є ефективним майданчиком для обміну досвідом та налагодження ділових контактів.

Так, минулого року в роботі Форуму взяли участь майже 200 представників вітчизняного та іноземного бізнесу.

Міністерством затверджено План заходів з підготовки та проведення Форуму та створено Організаційний комітет, який працюватиме над його реалізацією.

У ході засідання бело заслухано представників підприємств про їх підготовку до участі у Форумі та про стан виконання підготовчих робіт зі створення галузевої виставкової експозиції «ПЕК України».

Ю. Підкоморна наголосила, що від спільної роботи усіх членів оргкомітету залежить наскільки захід стане ефективним інструментом подальшого розвитку паливно-енергетичного комплексу України.

Ю. Підкоморна також зазначила, що Міністерство сприятиме організації дискусійних майданчиків (семінарів, конференцій, круглих столів та презентацій) та очікує на пропозиції від учасників Форуму.

засідання Організаційного комітету з проведення XV Міжнародного форумузасідання Організаційного комітету з проведення XV Міжнародного форумузасідання Організаційного комітету з проведення XV Міжнародного форуму


Друк   E-mail