Відбулося засідання Правління Всеукраїнської Ради ветеранів праці енергетики з нагоди Дня Незалежності України

Ветерани енергетики провели розширене засідання Правління Всеукраїнської Ради ветеранів праці енергетики з нагоди 26 річниці від Дня Незалежності України. Засідання відбулось під головуванням Героя України Поташника Семена Ізрайлевича.

Під час заходу заслухали інформацію про роботу громадських організацій ветеранів у першому півріччі 2017р. У виступах відзначено, що Радою ветеранів проводилася активна робота серед регіональних ветеранських організацій за підтримки профспілок. Зокрема, були проведені заходи: Конкурс «Молодь – енергетиці України»; зустріч ветеранів у місті Яготині, на батьківщині П.Непорожньго, з нагоди 107 річниці від дня його народження тощо.

Ветерани енергетики подякували керівництву Міненерговугілля України, НКРЕКП, ДП «НЕК «Укренерго», ОЕП«ГРІФРЕ», ЦК «Укрпрофспілка», ЦК «Атомпрофспілка» керівництву і профспілкам компаній НАЕК «Енергоатом», ПАТ«Київенерго», ПАТ «Дніпрообленерго», ПАТ «Центренерго» за підтримку в роботі серед ветеранів. Та вручили грамоту виконавчому директору ОЕП «ГРІФРЕ» Лесі Чиборак.

зрозширене засідання Правління Всеукраїнської Ради ветеранів


Друк   E-mail