Ситуація в українській енергетиці під контролем

18 червня в Кризовому медіа-центрі відбувся круглий стіл на тему «Енергетика Сходу України після АТО".
У ході круглого столу обговорено такі питання: забезпечення безпеки енергетичної інфраструктури в умовах АТО, ступінь руйнувань енергетичної інфраструктури, джерела фінансування та терміни відбудови інфраструктури тощо.


Від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України участь у засіданні круглого столу взяв заступник директора департаменту електроенергетики Борис Соркін.
Під час обговорення Борис Соркін наголосив, що ситуація в українській енергетиці не є критичною, окрім локальних місць на сході країни.
"Міністерством видані відповідні дорученя, сьогодні всіма суб'єктами опрацьовується питання щодо забезпечення всіх станцій резервним паливом. Перевіряються мазуто-господарства, запаси, резервні можливості для поповнення запасів мазуту", - повідомив Б. Соркін. За його словами, це робиться для запобігання наслідкам можливих проблем з постачанням природнього газу та вугілля. Б. Соркін додав, що компаніям-споживачам газу також були введені обмеження.
"Ці всі заходи в цілому дають можливість Міністерству заявляти, що ситуація з погляду енергозабезпечення країни не є критичною, за винятком локальних районів чи областей», - зазначив Борис Соркін.
У роботі круглого столу взяли участь провідні фахівці та експерти в галузі енергетики.
Організатором заходу є Цент досліджень енергетики.


Друк   E-mail