З 20 серпня стартує інформаційна кампанія "Енергетична незалежність України"

Інформаційну кампанію ініційовано Урядом з метою підвищення рівня обізнаності українців у необхідності енергозбереження та економії природного газу як головних чинників енергетичної безпеки України та економічного зростання держави. Завдання реалізації кампанії покладено на Кризовий енергетичний штаб, створений за розпорядженням уряду України під головуванням віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Заступником Кризового енергетичного штабу є Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан.
Міненерговугілля України в рамках інформаційної кампанії планує донести до кожного українця ідею, що кожен зекономлений кубометр газу і невикористаний літр гарячої води – це крок до енергетичної незалежності.
Міністр Юрій Продан наголосив, що Міненерговугілля України підтримує пропозиції місцевих органів влади, громадськості щодо економії газу, а також пошуки шляхів заміни котелень, теплоізоляції труб, вікон або фасадів.

Інформаційну кампанію «Енергетична незалежність України» буде реалізовано без використання фінансів бюджету України. Фінансування інформаційної кампанії буде здійснено за рахунок цільових коштів донорських програм, спрямованих на інформаційну підтримку уряду України від Європейського Союзу, США і Великобританії.

Довідково:
На офіційному веб-сайті Міненерговугілля України створено рубрику «Ефективне використання енергоресурсів». Пропозиції громадян щодо раціонального та ощадливого використання енергоресурсів, які надходять до Міністерства, будуть оперативно розміщені у підрубриці «Пропозиції» та опрацьовані Міністерством.


Друк   E-mail