2 жовтня відбулось чергове засідання Правління ОЕП "ГРІФРЕ"

2 жовтня 2014 року в приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості України відбулось чергове засідання Правління Об'єднання енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики".
Головував на Правлінні заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Улида В.Ю. Також в роботі Правління взяли участь представники найбільших енергетичних компаній України - члени Правління: НАЕК "Енергоатом", ПАТ «Укргідроенерго», ДП "НЕК "Укренерго", НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Центренерго», ДПЗД «Укрінтеренерго», ДТЕК, ПАТ «Київенерго».
На порядку денному були розглянуті питання реалізації галузевих та національних проектів в сфері енергетики, а саме:
- створення єдиної інформаційно-аналітичної системи в паливно-енергетичному комплексі України.
- створення Інтернет-ресурсу номенклатури продукції, що випускається вітчизняними підприємствами машинобудівного комплексу для потреб паливно-енергетичного комплексу України.

По кожному з питань було проведено ряд презентацій концепцій шляхів реалізації того чи іншого проекту.
За результатами обговорення Правлінням, одноголосно, було прийнято рішення підтримати реалізацію та фінансування кожного з проектів, як таких що сприятимуть розвитку та покращенню функціонування паливно-енергетичного комплексу України в цілому.
Надано доручення ОЕП "ГРІФРЕ" на наступне засідання Правління подати розроблені технічні завдання по кожному із схвалених проектів.


Друк   E-mail