Перший заступник Міністра Ігор Мартиненков та заступник Міністра Ігор Діденко провели робочі зустрічі з представниками українсько-американсько-канадсько-європейської робочої групи на чолі із заступником Міністра енергетики з питань відновлення інфраструкт

Міненерговугілля Прес-центр НОВИНИ Перший заступник Міністра Ігор Мартиненков та заступник Міністра Ігор Діденко провели робочі зустрічі з представниками українсько-американсько-канадсько-європейської робочої групи на чолі із заступником Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільямом Браяном
Перший заступник Міністра Ігор Мартиненков та заступник Міністра Ігор Діденко провели робочі зустрічі з представниками українсько-американсько-канадсько-європейської робочої групи на чолі із заступником Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільямом Браяном
04.11.2015 | 15:52

Під час зустрічей обговорено питання забезпечення України енергоресурсами на опалювальний період 2015-2016 років, а також напрямки роботи Міненерговугілля на найближчу перспективу.

Зокрема, повідомлено американським та європейським колегам про забезпечення вугіллям та поставки його до України, а також про виконані заходи з відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій на Сході України. Також значну увагу приділено питанню імпортозаміщення енергоносіїв з метою досягнення енергетичної незалежності України від РФ.

Також було обговорено перспективи поставок газу, реалізації проектів з побудови ліній електропередачі, зокрема, ПЛ «Рівненська АЕС- підстанція «Київська».

Американські та європейські колеги цікавилися співпрацею з підприємствами щодо зміни режиму роботи з метою уникнення перенапруги в години пікових навантажень, можливостями України щодо забезпечення електроенергією тощо.

Нагадаємо, 2 листопада в Міненерговугілля обговорили стан реалізації Плану дій на осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. та останні досягнення у процесі реформування енергетичного сектору України за участю Міністра Володимира Демчишина та заступника Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільяма Браяна.

Довідково:
Для розроблення заходів з реагування на надзвичайні ситуації у паливно-енергетичному комплексі в осінньо-зимовий період у вересні 2014 року було створено спільну українсько-американсько-канадсько-європейську робочу групу на чолі із заступником Міністра енергетики з питань відновлення інфраструктури та енергетики США Вільямом Браяном.


Робочою групою підготовлено проект Національного плану, у якому розглянуті можливі сценарії виникнення основних загроз у паливно-енергетичному комплексі України та запропоновані заходи реагування щодо їх усунення.
Зазначений План було затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки об'єктів паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2015/16 року та його проходження» № 809-р від 05.08.2015.


Друк   E-mail