Володимир Демчишин впевнений, що вугілля та газу на зиму вистачить, відключень не буде, а нова лінія РАЕС-Київ забезпечить додаткову 1тис. МВт в ОЕС України

Про це він заявив сьогодні 6 листопада 2015 року у Верховній Раді під час години запитань до Уряду

«Хочу Вас заспокоїти. На даний момент на складах електростанцій щонайменше на 900 тис. тонн більше (вугілля) ніж в минулому році. Наразі це 2,5 млн. тонн вугілля. Цього для опалювального сезону достатньо, щоб входити в нього зі спокійною душею і впевненістю в тому, що ніяких відключень не буде», - заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України.

Він також повідомив, що коштів для подальшої закупівлі вугілля достатньо. Раніше залучені від Ощадбанку 2 млрд. грн. використовуються на закупівлю вугілля. Також В.Демчишин нагадав про 100% рівень розрахунків за електроенергію, що дозволить і в подальшому закуповувати паливо для проходження зими.
Достатньо також і газу, - запевнив Міністр енергетики та вугільної промисловості, адже цього року закупили на 1 млрд. кубометрів газу більше, аніж в попередні роки.

«З таким об’ємом, я впевнений, ми пройдемо опалювальний сезон без будь–яких несподіваних ситуацій», - переконаний В.Демчишин.

Міністр також розповів про роботу із залученню додаткової енергії в ОЕС України для подальшого сталого постачання споживачам. Це стане можливим після підключення високовольтної лінії Рівненська станція – Київ, що залучить в енергосистему додатковий 1 МВт потужності.

«Ця робота буде закінчена до 12 листопада», - повідомив В.Демчишин


Друк   E-mail